fbpx

Granatowy i biały kolor w kuchni to nowoczesne połączenie na które coraz częściej stawiają Polacy, Idealnie sprawdza się w klasycznej stylistyce jak i mieszanej . Kuchnie takie coraz bardziej stają się modne na naszym rynku.  Szyku dodają blaty Technistone Calacatta Silva 20mm. Meble kuchenne na wymiar, meble na wymiar, kuchnie na wymiar Gdańsk. 

Szara kolor w kuchni ma wiele walorów, stanowi neutralne tło dla innych barw, a do tego bardzo dobrze się z nimi komponuje. Idealnie sprawdza się w Klasycznej stylistyce. Szyku dodają blaty z konglomeratu Silestone  Meble kuchenne na wymiar, meble na wymiar, kuchnie na wymiar Gdańsk. 

Meble kuchenne lakierowane w kolorze białym na wysoki połysk cieszą się niesłabnącą popularnością wśród Polaków. Największe wrażenie robią w kuchniach otwartych, stając się reprezentacyjnym elementem wystroju całej strefy dziennej. Błyszczące powierzchnie optycznie powiększą przestrzeń kuchni, a więc są idealne dla każdego 🙂 Meble kuchenne na wymiar, meble na wymiar, kuchnie na wymiar Gdańsk.   

Biały kolor w kuchni to dalej kolor na który stawiają Polacy, stanowi neutralne tło dla innych barw, a do tego bardzo dobrze się z nimi komponuje. Idealnie sprawdza się w Klasycznej stylistyce. Szyku dodają drewniane blaty. Meble kuchenne na wymiar, meble na wymiar, kuchnie na wymiar Gdańsk. 

W sezonie 2016 szarość to barwa będąca na absolutnym topie. Zdetronizowała biały połysk i króluje w  ofercie producentów mebli kuchennych. Meble kuchenne, kuchnie na wymiar Gdańsk.

W sezonie 2016 biały akryl w połysku był na absolutnym topie. To bardzo częsty materiał stosowany w kuchnie na wymiar ze względu na większą wytrzymałość przed zarysowaniami. Meble kuchenne, kuchnie na wymiar Gdańsk.

Biały kolor w kuchni to dalej kolor na który stawiają Polacy, Idealnie sprawdza się w Klasycznej stylistyce. Szyku dodają blaty Dekton. Meble kuchenne na wymiar, meble na wymiar, kuchnie na wymiar Gdańsk. 

Translate »